• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

gesti_7

V.I.P
Anëtar
Jul 1, 2014
Postime
596
Pikët
93
Nuk e di eshte vene kjo apo jo ketu por me ka bere shume pershtypje dhe me ka pelqyer shume.

 

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
8,343
Pikët
113
Hahahaha Rex...sa kam qëshë...
Të rruhen ato më mirë se ta mbulojnë leshin... -qesh-

Një herë babai im i thoshte një plaku aty kojshi, kështu për muhabet, se gruaja po i prishë jakat (qafëzat, apo si me i thon...) e këmishës duke i larë sepse po i fërkon fortë...
E plaku ia kthen; " po t'a fërkojë qafën ty ma fortë..." :LOL:
 
  • Haha
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,918
Pikët
113
Reklama e fundit e Birra Peja shume e goditur. E punuar nga nje agjencion vendor Zero Positive Publicis.

 
Top