• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rekomandoni filma te bukur ne Netflix, Amazon prime, Hulu !

73ka

V.I.P
Anëtar
Mar 27, 2015
Postime
1,560
Pikët
113
normalizing pedophilia.png

"cuties" te lezetshmet 11 vjeqare wink wink ;-)

normalizimi i pedofilise

ka njerez te cilet vazhdojne me harxhu kohe ne televizor? Madje pagujn pare per me harxhu jeten e tyne ne televizor, tuj pas natyren, familjne dhe gjithshka qe na rrethon?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,988
Pikët
113
View attachment 53123

"cuties" te lezetshmet 11 vjeqare wink wink ;-)

normalizimi i pedofilise

ka njerez te cilet vazhdojne me harxhu kohe ne televizor? Madje pagujn pare per me harxhu jeten e tyne ne televizor, tuj pas natyren, familjne dhe gjithshka qe na rrethon?
Tschja................cilësia e një shoqërie duhet të matet me atë që bën për........ anëtarët e saj më të dobët.

I gjo skom kuptu....anej ka usa, kto 2.600 apo 3.600 $ ne muaj,kta/o te papunet apo shtresat e prekura nga virusi, i marrin vetem per laskuriqin apo per tere jeten .

PS....ne usa, TEZET nga trojet me traditat e republikave...S`ja u VAR mo njeri.
Pranej
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
8,225
Pikët
113
@YOKO
Bloodline ne netflix, dhe eshte filmuar aty afer baneses tende me duket.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,990
Pikët
113
Ky film eshte xhiruar posacerisht per yokon. :)

E kane mbushur IG dhe FB me reklama..
Kam qene ne disa nga restorantet me te degjuara atje dhe ju rrofte mishi, vererat e rakia, kur skane central AC, ose i mbajne te fikur per te kursyer energjine elektrike. Nuk shkoj me!
Katunarë, kot m’kot!!
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
11,418
Pikët
113
E kane mbushur IG dhe FB me reklama..
Kam qene ne disa nga restorantet me te degjuara atje dhe ju rrofte mishi, vererat e rakia, kur skane central AC, ose i mbajne te fikur per te kursyer energjine elektrike. Nuk shkoj me!
Katunarë, kot m’kot!!
Edhe un nuk shkoj neper restorante. Vetem kur me detyrojn me shku, s’kam nga ia mbaj. Thash se po ta bonin me sy byrekat, djathi ene qoftet me patate, por nese i ben vet me ac n’shpi, qa po t’duhen restorantat.

M’katun vec shkoj me deshire. Ene pa ac. Ulem me noi lendin, era moll e nenexhik, a lemon a portokall varet cfar pemsh rrisin. Ene katnaret me thojn, hyp n’pem e mlidhi vet gjojnat. Ene un ruj deget mos me i thy.

Ca na kujtove me katunin amon. :)
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
@YOKO, e ke pa cuties me Netflix??! Sh njerez ishin irritu e cancel Netflix for playing it. Te lajmet e pashe. ?
Ky koment, trego realitetin:

LAST WEEK : Netflix launches documentary relieving pedophilia in Hollywood THIS WEEK : Netflix launches movie promoting pedophilia
 
Top