• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rekomandoni filma te bukur ne Netflix, Amazon prime, Hulu !

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,996
Pikët
113
Nje FILM i bere ne kohen e .......................dolfit.


Besoj do ju pelqeje se e keni dhe me titra bojse.

TSCHYSS per DANAS.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,996
Pikët
113
Po pati ose kur te dali,bjerini ziles iher knej se do ta VREJ...
W020201019409170038958.jpg
Perse?
b40128b7-0001-0004-0000-000001084241_w948_r1.77_fpx33.17_fpy49.97.jpg
Tallcit bycen me mut,TASHTI e keni MRENE apo KJO eshte SEPSE.
Cdo PERANDORI ka HUMBUR,del QETRA.

Tungi flamurtare.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
12,335
Pikët
113
Po pati ose kur te dali,bjerini ziles iher knej se do ta VREJ...
View attachment 72966
Perse?
View attachment 72967
Tallcit bycen me mut,TASHTI e keni MRENE apo KJO eshte SEPSE.
Cdo PERANDORI ka HUMBUR,del QETRA.

Tungi flamurtare.
Në një kohë të papërcaktuar .... dmth do të dali shpejt ... relativisht

 
Top