• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rezistoni tundimit për steroide!

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,309
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Rezistoni tundimit për steroide!

Provoje zevendesoje per ca dite me Berocca, tablets/drink- jane te mira per everyday energji ? i ke provuar ndonjehere? nuk e kane shijen e mire , por mbylle hunden me dore kur ta pish :p

Vullneti esht goxha sexy qafiri- kerkoje ne vetvete , merre me te mira .. aty e gjen :p
 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,034
Pikët
48
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: Rezistoni tundimit për steroide!

Me thon t drejten se Kom provu naiher..
Zana, ç lloj rakie osht kjo lale..? P
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,309
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Rezistoni tundimit për steroide!

Boots/superdrug/chemist/supermarkest .. almost everywhere , u dissolve them in water and voila , drink it :)

Ha ha ...arapciu, sa here te kam thene qe se pij rakine :p
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,309
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Rezistoni tundimit për steroide!

U welcome... Gjume te embel hun, nite nite -kiss-
 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,034
Pikët
48
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: Rezistoni tundimit për steroide!

Boots/superdrug/chemist/supermarkest .. almost everywhere , u dissolve them in water and voila , drink it :)

Ha ha ...arapciu, sa here te kam thene qe se pij rakine :p
Ahh lene lene se kjo qenka per kta pleqt e forumit.. Si Akrepi, professori ne lumi.. P, jolenka nuk osht shum larg atyne. Pp
Vallahi oj Zan un nuk heq dore ka lajkat e kojshies..
Apo ska lidhje kjo me at rakine steroide tende..? Pp
Hajt e bofsh t omel lale se qenka tu u gdhi knej.. P
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,725
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Rezistoni tundimit për steroide!

A mund te klikoj tek kjo adresa me lart ? (link)

kaq kisha.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Përgjigje e: Rezistoni tundimit për steroide!

Të rezistoj nga këto mbeturina kimike ?

Kush është i fortë si karakter smerr kurrë nga këto plehra lopësh hollandeze.
Sex and the City.

Kryesorja: te kqyrin te tjeret,apo je ne qender te vemendjes!
Boahhhhhhhhhhhhh 03.00 ora!
Naten e mire!
 
Top