• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihapet dosja e Gërdecit/ SPAK nis hetimet ndaj Fatmir Mediut: Kemi prova të reja

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
12,498
Pikët
113
Çfare potenciali me eksponent kriminel qe gjinden te Odhbenia.

Sapo mendon qe ke mbjellur qepet, canabisjen, patatet dhe do ikesh ne shtepi te pushosh, del ai qetri ne koder i ndez fitilin municjones dhe i çon ne hava çfare e kap ne diameter te rrezeveprimit, te mbetesh i gezuar qe shpetove.
Do e haj Birisha & Mediu``chairhide``
fap fap
Ky i fundit gjynah,se do degjoje serenata te Eli Fares pas hekurave.

Taksirati i neve taksapaguesve shqiptare ta mbajme me te ngrene e te pire. ``chairhide``
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,811
Pikët
113
Do e haj Birisha & Mediu``chairhide``
fap fap
Ky i fundit gjynah,se do degjoje serenata te Eli Fares pas hekurave.

Taksirati i neve taksapaguesve shqiptare ta mbajme me te ngrene e te pire. ``chairhide``
Mos qaj hallin e Sales se merr buke me vete
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,202
Pikët
113
Do e haj Birisha & Mediu``chairhide``
fap fap
Ky i fundit gjynah,se do degjoje serenata te Eli Fares pas hekurave.

Taksirati i neve taksapaguesve shqiptare ta mbajme me te ngrene e te pire. ``chairhide``
Paska bere edhe tjetri leke, te ik Elja nga rruga ti kendoj me autoparlant qeraxhine e Grebenese atij pas grilave.

Keshtu thone, se ne 30 vite e fundit, pervoja e thote qe para e burgosin dike per gjysem qile drita te papaguara se ndonje qe i ka bere gjenosajde financave te shtetit.
 
Top