• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rregulla për pjesëmarrjen dhe përmbajtjen!

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Ne kete nenforum jeni te mirpritur per pjesmarjen tuaj duke ndare pervojat e juaja ne sportin e peshkimit dhe gjuetise. Ne kete nenforum pritet teorikisht qe pjesmarrsit te diskutojne rreth gjuetise dhe peshkimit duke ndare ekspejencat e tyre te ndryshme si dhe duke respektuar rregulloren e nenforumit per ti qendruar gjithnje tematikes e cila po diskutohet.

Fshihen pa paraljmrim

Do te fshihen te gjitha postimet qe nuk kan te bejne me peshkimin dhe gjuetine. Gjithashtu chit chate te panevojshme te cilat devijojne qellimin e diskutimit dhe largojne interesin e lexuesve qe jane te interesuar

Ne kete nenforum do te gjeni cdo gje mbi gjuetine, peshkimin, llojet e tyre dhe ligjin per gjuetine.

Pyetjet dhe pergjigjet rreth keti sporti jane te mirpritura.
 
Top