• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rusia përjashtohet për 4 vjet nga Olimpiada dhe Botërori për shkak të skandalit të dopingut

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,124
Pikët
113
Neshje.....qka e bukur.
Kalum do minuta interesante.
Stadiumi APET me kalamoj ne femna.
Dinamo hupi....
Jete vazhdon.
KAQ.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,124
Pikët
113
7.50 min...PERGJIGJE me se e SAKTE nga....rusi,per pyetjen TEJET = IDIOTE.
Pra...NUK te ben pasoshi....caubojs apo teuton.
PS....Pse do shqiptare JANE....IDIOTE te LINDUR?
SEPSE pyetjet i SHTROJNE per se prapthi.
PRA...aty poshte = Mos është edhe ky agjent I Putinit?! Pse apo nuk ka gjimnast Shqiptar?!
Fillohej apo SHTROHET(TANI) pyetja...PERSE Shqiperia nuk ka gjimnast shqiptar?
FAZITI....SUKSESE rusit nga ana e ime.
KAQ.
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,710
Pikët
113
si duket qenka kusht me kene idjot qe te jesh i madh pranuar!
 
Top