• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Serie A

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,990
Pikët
113
Nuk KISHA nerva ti shikoja rezultatet.

PS....

Emocioni asht...

Ndjesi e brendshme qe ndihet si e kendshme ose e pakendshme dhe perjetohet pak a shume me vetedije ose jo.
Si shembuj...
frika,
trishtimi,
eksitimi,
ndikimi,
ndjenja,
gezimi,
befasia(dhe KJO asht KENAQESI e paditur spontane dhe SHIJUESE),
dhe.....
qmenduria EDUKATIVE(ktu ben pjese EDHE = KENDVESHTRIMI)

FAZITI....


GREATE.
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Amir Rrahmani mund te behej hero i napolitaneve sonte.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,947
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Fundi i Serie A 2020/21, në një ditë festojnë interistë ⚫🔵, milanistë 🔴⚫ e juventinë ⚪⚫. Cilët kanë arsyen më të madhe për të qënë të lumtur? 🥳🥳🥳

FB_IMG_1621846373000.jpg
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,811
Pikët
113
Po Juvja ka qe kur ke qen ti 30 vjeç qe po i fito titujt rradhazi. Ka kuptim te fitoj Juvja çdo vit deri sa te shkosh ti 88 vjeç?
Sa Champions ka trimi nga lushnja?
Kur isha une 30 i mori dy rresht Milan
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,947
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Sa Champions ka trimi nga lushnja?
Kur isha une 30 i mori dy rresht Milan
Jam Anti Juventus une se nuk u morem vesh.

Se ve ne dyshim qe historine e Milanit ne Itali te gjithë klubet e tjera e shofin me dylbi ✌
 
Top