• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shah mat ateista.

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
6,436
Pikët
113
Une kam pasur nje karroce me kuzhineta
biles i vura dhe dy frena dore sepse kisha nje disheze qe rrezikoja te permbysesha 😊
me kalimin e kohes kuptova qe kuzhineta e pare duhej me e larte s'e dy te mbrapmet 😄

Ps:/ disa endrra me ngelen pezull
doja ti montoja karroces nje impiant nosi dhe ta shenderroja ne rrakete por u rrita dhe bleva maqin
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
6,436
Pikët
113
talluni ju se me kok posht jeni tani ne kte ane te tokes -qesh-
Imagjino per nji moment se jena ul ne divan
kamarjerja po na sjell kafen
kafen tate ajo e le ne nje tavolin tjeter
ndersa timen e sjell ke tavolina jone
une e pi kafen time dhe i fus nje
cigare per qef 😊
kurse ti pret kur te rretullohet toka qe ta sjelli kafen aty 😂
kush rretullohet me shume rreth nesh kamarjerja apo toka? 😂
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
35,830
Pikët
113
bukur e the ..i bie qe kamarjerja leviz jo toka :p
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
35,830
Pikët
113
e sheh pra qe nuk esht e rrumbullaket lol
po se lujti bycen ajo svjen :wub:
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,726
Pikët
113
..po edhe ashtu nuk mund te jete o aTeo!
toka e rrumbullaket, njerezit me kokeposhte te ngjitur si me magnet gravitet pas saj, mushkrite e universit diku lart ne skajet e tij, qe jane te semura dhe ajri oksigjen qe po mbaron etj...
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
6,436
Pikët
113
Besimi nuk i ben keq askujt!! perkundrazi ketu ne toke dikush beson qe ecen me koke poshte, dikush me koken larte, etj etj
e rendesishme eshte qe fluturojme me te njejtin avion dhe me besime te ndryshme 😁
hasta siempre 😎
 

Rrjeti

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2017
Postime
1,653
Pikët
113
Vendndodhja
Aty ku ma do shpirti....
Dielli rrotullohet rreth tokës dhe jo e kundërta....tybe estakfurullah....haleluja..... bile edhe youtub-i thot po të njëjtën gjë...beso në youtube dhe të sigurt e keni vëndin në parajsë.....-qesh--qesh--qesh-

 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,089
Pikët
113
Besimi nuk i ben keq askujt!! perkundrazi ketu ne toke dikush beson qe ecen me koke poshte, dikush me koken larte, etj etj
e rendesishme eshte qe fluturojme me te njejtin avion dhe me besime te ndryshme 😁
hasta siempre 😎
Sekreti i errët i Gjermanisë së pasluftës, i quanin fëmijët e dërguar – ishin 12 milionë që përjetuan ferrin.


PS....une do isha i FUNDIT qe do besoja....bamiresit ne Qisha.
PERSE?
Diakoni asht = sherbimi social i kishave protestante.
Misioni kuptohet si.... bamiresi e praktikuar dhe qendrimi afer njerezve qe jane ne kufijt e ekzistences, te cilet varen nga ndihma ose qe jane ne disavantazhe.
amen.......
por
FAZITI = EKD und Diakonie haben ehemalige Heimkinder im Jahr 2011 öffentlich um Entschuldigung gebeten.

Se do dali NJONI...me PLEHRA = NUKU ka,si edhe..
mbas LFBII ruset i moren te tyret.Nga perendimi thane...i
internuan apet,
i vrane,
i futen ne pune te detyruar,qe nuk perjashtohet qe kane ndodhur ose mbase,
e sa e SA...LLAPAQENERIRA te tjera.
ASNJI nga femijet e HUAJ = NUK u kompesua apo ju dhane demshperblime per...VUAJTJET qe kaluan.

U emertuan ndryshe kampet e perqendrimit apo i quan tek....banesat e zotit.

Dhe....nuk shtuan ne peshe.....FEMIJET.

Tschyss.
 
Top