• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptarët në Maqedoni

Baardy_

V.I.P
Anëtar
May 16, 2017
Postime
3,738
Pikët
113
Vendndodhja
Ne zvicer
Tu fol me ty ktu qysh pe shof pasna me u bo optimiste aaa?
Ihaa... ma shume se kaq ... mega optimiste , 😅😅😆. Ky forum eshte nje hapsirë , vend ku frekuentojë njerëz nga gjitha viset shqipëtare dhe janë të mrekullueshet dhe të edukuar 👍😊
 

Julia

Anëtar
Anëtar
Apr 8, 2021
Postime
22
Pikët
13
Ihaa... ma shume se kaq ... mega optimiste , 😅😅😆. Ky forum eshte nje hapsirë , vend ku frekuentojë njerëz nga gjitha viset shqipëtare dhe janë të mrekullueshet dhe të edukuar 👍😊
Feeling lucky to join 🙏🏻
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,755
Pikët
113
Edhe und jam prej Haraqajne, pse mos ke ardhe me ba popis te banoreve te Maqidonia na severa.
 
Top