• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptaret ne Amerike.

crux

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
16,833
Pikët
113
Meqenese ishte mbyllur tema.
 
Last edited by a moderator:

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,880
Pikët
113
Meqenese u hap.
Goje te liga thone qe....................................... APET ruset kane fut nockat apo manipuluar zgjedhjet e demoLESHAVE.E turpuruan Bill akulloren,pranej fito ky....palla shqiptari TRAP.
KARAGJOZET e demokracise.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,917
Pikët
113

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
67,454
Pikët
113

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
24,093
Pikët
113
Per ata qe jetojne be NY dhe NJ, nje mik i imi e i familjes dje humbi jeten ne nje aksident rrugor. Lajmi u be I ditur edhe ne kete faqe zyertare te 'northjersey.com'. Mbase dikush e njeh!

Ku eshte Franklin Ave? Te fusha? Aty te semafori? Ngushellime.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
46,732
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Top