• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si dhe ku mund te regjistrohem per te votuar ne zgjedhjet e 25 Prillit, jam ne Emigracion.

EdiR

Shqiptar
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
1
Pikët
1
Vendndodhja
Madison, WI, U.S
Pershendetje te gjitheve. Ju uroj ne radhe te pare shendet te plote kudo qe te jeni.
Kam degjuar kohet e fundit se ka perpjekje per te lejuar emigrantet Shqiptare te votojne ne Shqiperi. Kerkova mjaft por nuk gjeta ndonje gje me vlere.
Nese dikush ka informacion ju lutem postoni ne teme. Nese dicka e tille ekziston ju lutem me drejtoni aty.

Gjithe te mirat,
EdiR
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,441
Pikët
113
Do ishte kupa e suksesit, sikur edhe ne Odhbenia te permbysnin kete vit rezultatin ``fumato`` ta festoj njeriu ti futesh nga ketej e ti biesh not detit deri ke taljont, te pish nje gote vere edhe para tragetit te kthehesh ke pdhazhi per darke 🤔
 

Alfredoja

rispetto per tutti
Anëtar
Jan 11, 2021
Postime
679
Pikët
93
Nuk po merret vesh fare, nga njera ane thuhet se te gjithe shqipetaret qe jetojne jasht duhet te deklarojne adresen dhe te rregjistrohen per te votuar ( nuk dihet on line apo me poste ), ndersa nga ana tjeter, te gjithe ata qe jetojne jasht, ne fakt jane te rregjistruar ne qendrat e votimit perkatese ne Shqiperi.
Me falni por un nuk e kuptoj, edhe jane te rregjistruar, edhe te deklarojne adresen e vendbanimit jasht, sipas meje, do te thote qe i njejti te rregjistrohet dy here.
 

Marla

+ -
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
4,416
Pikët
113
Pershendetje te gjitheve. Ju uroj ne radhe te pare shendet te plote kudo qe te jeni.
Kam degjuar kohet e fundit se ka perpjekje per te lejuar emigrantet Shqiptare te votojne ne Shqiperi. Kerkova mjaft por nuk gjeta ndonje gje me vlere.
Nese dikush ka informacion ju lutem postoni ne teme. Nese dicka e tille ekziston ju lutem me drejtoni aty.

Gjithe te mirat,
EdiR
Jane duke e pjekur ne furre.Kontrrollo here mbas here tek linku me poshte

Si të votoj?

KQZ, në konsultim edhe me përfaqësues të organizatave të diasporës, është në procesin e hartimit të rregullave të detajuara për të mundësuar votimin e bashkëatdhetarëve tanë në diasporë.

 

Alfredoja

rispetto per tutti
Anëtar
Jan 11, 2021
Postime
679
Pikët
93
Jane duke e pjekur ne furre.Kontrrollo here mbas here tek linku me poshte

Si të votoj?

KQZ, në konsultim edhe me përfaqësues të organizatave të diasporës, është në procesin e hartimit të rregullave të detajuara për të mundësuar votimin e bashkëatdhetarëve tanë në diasporë.

Le ta pjekin, Ishalla nuk e djegin....
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
37,696
Pikët
113
Pershendetje te gjitheve. Ju uroj ne radhe te pare shendet te plote kudo qe te jeni.
Kam degjuar kohet e fundit se ka perpjekje per te lejuar emigrantet Shqiptare te votojne ne Shqiperi. Kerkova mjaft por nuk gjeta ndonje gje me vlere.
Nese dikush ka informacion ju lutem postoni ne teme. Nese dicka e tille ekziston ju lutem me drejtoni aty.

Gjithe te mirat,
EdiR
Na thuaj per ke do votosh pa te ndihmoj
 
Top