• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si do te ndiheshe nese do te takoheshe me nje anetar/e forumi...

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
10,133
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Po te tha ndonjeri se; "me fal por me duket e njohur fytyra juaj", thjeshte thuaji qe me ngaterron me ndonje :wub: ........dhe mallarja :)
Me kaq te dhena sa kemi dhene ketu ne , na njohin me shpi e farefis, 🤭 me shoke edhe shoqe 🙂 Na rrofte anonimiteti 😁
Po nuk tutna se jena vetvetja 🙂 Ca e lujn bukur anonimitetin , brravo ju qofte!
 
Top