• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si mund te perkthejme nje shqip nje plugins te wordpress

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
679
Pikët
63
Ne videon e meposhtme shpjegohet se si te perkthejme ne shqip nje plugins te wordpress
 
Top