• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 14

  ymer prizreni

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,873
  • Rezultati i reagimit
   21
  • Pikët
   0
 • 6

  Askushi

  V.I.P
  • Postime
   3,496
  • Rezultati i reagimit
   957
  • Pikët
   113
 • 3

  Meri

  "Personne" From Askund.
  • Postime
   14,602
  • Rezultati i reagimit
   4,779
  • Pikët
   113
 • 3

  Hawk

  V.I.P From Honolulu
  • Postime
   12,347
  • Rezultati i reagimit
   6,772
  • Pikët
   113
 • 3

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,108
  • Rezultati i reagimit
   1,703
  • Pikët
   113
 • 2

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   59,914
  • Rezultati i reagimit
   12,939
  • Pikët
   113
 • 2

  Samiu

  V.I.P
  • Postime
   8,823
  • Rezultati i reagimit
   4,463
  • Pikët
   113
 • 2

  Kurt

  ———>
  • Postime
   9,619
  • Rezultati i reagimit
   6,035
  • Pikët
   113
 • 1

  J-W

  J-W-R-Unlimited
  • Postime
   2,959
  • Rezultati i reagimit
   40
  • Pikët
   0
 • 1

  e panjohura

  Super Moderator From Atje ku më le!
  • Postime
   7,967
  • Rezultati i reagimit
   3,427
  • Pikët
   113
 • 1

  drague

  V.I.P
  • Postime
   32,313
  • Rezultati i reagimit
   9,848
  • Pikët
   113
 • 1

  trestenik

  Heavy Metall
  • Postime
   735
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   0
 • 1

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   14,585
  • Rezultati i reagimit
   12,765
  • Pikët
   113
 • 1

  Fiore

  ON/OFF From Venus
  • Postime
   915
  • Rezultati i reagimit
   37
  • Pikët
   0
 • 1

  Fshatari

  Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
  • Postime
   11,141
  • Rezultati i reagimit
   4,579
  • Pikët
   113
 • Top