• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si te mbjell perime?

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,764
Pikët
113
Akrepo kush o ky tipi qe thot ky mustaqeshpifmi, se ti i njef anej 😅
Është një që e ka formën e kafkës dhe kockat e fytyrës si të njerzve prehistorik.
Edhe mendimet si në kohën e epokës bronxit, kaq mjafton hë për hë. 🤣
 
Top