• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si te mbjell perime?

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
16,445
Pikët
113
Po ça bravo, unë jam amator ...
Kemi një elbasanlli këtu... i tmerrshëm.. mjeshtër për baçe... se ku ka gjetur një kashinë me qera andej dhe ça nuk bën... pula rosa pata lepuj viça... Aty blejmë ne axhamitë pula e mish viçi...
Mua ma kalon edhe tërbaçioti.. është bërë mjeshtër, u vë shumë veshin teknikave që përdoren knej..
Po me elbasonllijt nuk krahasohesh dot ti cami dreqit 😁 😜
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
5,977
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Nuk e di c'fare shkakton renien e luleve te patllixhaneve. Duket sikur dicka i keput dhe i le ne toke. Nuk e mar vesh. Vetem me patllixhanet me ndodh kjo dhe pjeserisht me specat.Te tjerat shyqyr duken mire.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
13,772
Pikët
113
Nuk e di c'fare shkakton renien e luleve te patllixhaneve. Duket sikur dicka i keput dhe i le ne toke. Nuk e mar vesh. Vetem me patllixhanet me ndodh kjo dhe pjeserisht me specat.Te tjerat shyqyr duken mire.
Nuk e di, as mua nuk më bëhen specat, patëllxhanët dhe speci djegs janë plot
 
Top