• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Skenat me te preferuara filmike

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
10,880
Pikët
113
cfare kohe me mallengjeu.
Zana te kam blere si dhurate per vit te ri nje kukull, ty te pelqen te te dhuroj nje kukull.
imagjino si do tingullonte sot ti thuash nje femre te kam blere nje kukull
ej cfare kohesh,
 
Anëtar
Sep 19, 2020
Postime
2,064
Pikët
113
Nuk e kam pare kete film, por ma sugjeroi utube kete video dhe me dridheroi zeri i djalit menjane. ❤


do e gjej te tere filmin e do e shoh ne mbremje.
Eshte shume i bukur ky film dhe ka beautiful soundrack. Mbaj mend ne gjimnaz e kemi pare ne klasen e Frengjishtes :)
 
Top