• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Skenat me te preferuara filmike

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
12,498
Pikët
113

:)

Zemerimi
Shpejtesia
Burreria
Fisnikeria
Trimeria
Hakmarrja
Barazia
Siguria!

Ne kete skene gjej elemente te shumte.
 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,568
Pikët
113

ja si heronjte nuk i shmangin dot betejat e medhaja!
Boagrius edhe pse nuk u zbulua dot atehere, ishte lideri i tyre dhe themeluesi i shtetit fallc te Trojes!
 
Top