• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sporti i "mundjes" me dore ose Skandebeg.

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,252
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Per te gjithe ata qe kane qef kete gare te bukur dhe mjaft te lashte. Nje lloj dyluftimi qe heroi yne kombetar e ka perdorur mjeshterisht dhe i k adhene emrin e tij.

Ky djali i ri eshte fenomen.


Dy lloje te ndryshem kultivimi muskujsh e dhe duket fare qarte se sa i pavlere eshte bodybuillding........rraporti mase-efikasitet dhe force eshte kaq i pavleresuar.
 
Top