• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Super Screen Recorder 4.0

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
per te apasionuarit e webcamit


Super Screen Recorder - A easy to use and powerfull video screen capture software for recording screen activities into standard avi video files.
You can record the full screen, window screen, fixed region or any part of the screen video. You can even record audio into the AVI, from the microphone, line-in, or speakers. You can Choose video and audio codec and quality. You can show, hide and use custom cursor and record voice from Options setting.

The screen recorder software is powerful for anyone who develops software and wants to show how it works, or if you want to produce some tutorial content.

Code:
http://rapidshare.com/files/198632004/Super_Screen_Recorder_4.1.rar
 
Top