• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Takimi i anëtareve të forumit (Evropë)

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,306
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Pastaj do tju tregoj për
Denn lille havfrue do vi dhe Demka se është i apasionuar për kshu gjonash @Gi de Masha
Sa ide e mirë, o @Viking min bedste ven!
për 16 veta( një turn ) e siguroj unë ushqimin në picën tonë ( e djemve të mi), më shumë turne deri në 64. Që të gjitha qyl!
Ka ndryshuar pak situata, ja shiko si ishte Hvfrue ...

dikur

Den lille Havfrue 1.jpg

dhe tash, pas coronës... ( Den lille Havfrue er i karantæne pga Coronavirus (COVID-19) i København ... është në karantinë për shkak të coronës në KBH )

Den lille Havfrue er i karantæne pga Coronavirus - COVID-19 - i København.jpg

se po, Demka madje do të bënte edhe një film, nga studioja Konistudioja Forum-Al. ( Njese me kanë mbyllur këtë temë, po nejse )
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,306
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
O @Gi de Masha ti mendon se do mblidheshim në Kbh për ti ron qylit a si?
Po jo mor vëlla kush tha se kemi forumistë qylistë... s'di kush e tha dikush në një postim ... t'ia bëjmë titullin forumi gjirokastrit!
Se cka dreqin deshi të thoshte me këtë nuk e kuptova kurrë!
 

Oxygen

Shy
Anëtar
Oct 24, 2013
Postime
10,302
Pikët
113
vetem mos harroni
telefonin permbys ne tavoline,
1 jave solar dores ke veni unazes :D
taksirat bejini dhe nje backup fotove te kalamajve se mos i fshini padashje :p

ta kishit ber takimin ne durres te vinim dhe ne fukarenjte :p
 

Nutella

E ngrënshme !
Anëtar
Feb 29, 2020
Postime
2,868
Pikët
113
Mua me mjafton te takoj kto qe kam afer,sja vlen te vete kaq larg
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,306
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Sa u kam lakmi atyre që kan fqinj të mirë dhe mbi të gjitha fqinjësi të mirë!
Sa me fat ky shoku tanku, mor aman!
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,081
Pikët
113
Sic duket, edhe kjo tentative qellimmire mbeti pa realizuar. ;D
Nejse, une nuk dorezohem lehte :d :d
 
Top