• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Takimi i anëtareve të forumit (Evropë)

73ka

V.I.P
Anëtar
Mar 27, 2015
Postime
1,560
Pikët
113
Un gjithmone ulem ne Zurih, po daqi takohna aty.
Kafet i paguni ju sepse e shoh vedin mik kur vje ne evrope!
 
Top