• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te duash apo te duhesh?

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,675
Pikët
113
Ne nje mardhenie edhe duhet te marresh edhe duhet te japesh.
Detyra jone eshte te japim. Pastaj se sa marrim...
Po sa me shume jep, aq me shume merr. Ta dini kete!

Po si i bëhet, nëse tjetri gjithmonë jep, ndërsa tjetri vetëm merr? Si mund t'a quash këtë?
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,664
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Po si i bëhet, nëse tjetri gjithmonë jep, ndërsa tjetri vetëm merr? Si mund t'a quash këtë?
Nese eshte ashtu si thua ti Regina, dicka calon. Duhet pare mardhenia.
Mardhenie vete nga emri nenkupton qe duhet te japesh edhe te marresh. Se si reagon gjithesejcilit nese kjo nuk eshte ne ekujliber eshte ne doren e tyre. Por kjo tregon qe mardhenia nuk funksionon.
 
Top