• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te duash apo te duhesh?

Noah

V.I.P
Anëtar
Jul 5, 2020
Postime
549
Pikët
93
Me mire te me duan dhe mundeshisht 4-5 qe ti kemi stok se nuk i dihet 😅😅
 

H2SO4

punoj ne heshtje
Anëtar
Dec 28, 2014
Postime
862
Pikët
43
E shijon permes meje ai, dmth e ben poezin rumantike ti per mu, vdes na inati ai atje 😜 😅😅😅
Me vjen keq zonjush, qe mundoheni te me perdorni si nje vegel, per te pernbushur deshirat tuaja epshore.
Zemra ime i perket Nikoletes. Per ate jam gati te beje gjitheshka. Te shkel edhe mbi nderin tim po qe nevoja.
Zemra e saj rreh ketu ne zemren time, se kjo imja ka pushuar qe diten qe lexoi fjalet e saj.
 
Last edited:

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
49,235
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Po cfare mund te presesh nga nje njeri i kultures suaj.
Zoteri, kush nuk beson tek parajsa, nuk beson as qe djalli po i krruan kurrizin.
Po Zoteri, nuk e kam kulturen e brekeve te mendafshta te cilen me kaq devotshmeri e reflektoni ketu, ju.
Maje vedin more Zoterri.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
16,445
Pikët
113
Me vjen keq zonjush, qe mundoheni te me perdorni si nje vegel, per te pernbushur deshirat tuaja epshore.
Zemra ime i perket Nikojetes. Per ate kam gati te beje gjitheshka. Te shkel edhe mbi nderin tim po qe nevoja.
Zemra e saj rreh ketu ne zemren time, se kjo imja ka pushuar qe diten qe lexoi fjalet e saj.
E ke gjet vallaj, ja kshu boj shpesh, sidomos per deshirat epshore 🤭😂-qesh- , ene k'tu m'forumt i kam lene ti shpalos 😁
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
7,428
Pikët
113
Me vjen keq zonjush, qe mundoheni te me perdorni si nje vegel, per te pernbushur deshirat tuaja epshore.
Zemra ime i perket Nikojetes. Per ate jam gati te beje gjitheshka. Te shkel edhe mbi nderin tim po qe nevoja.
Zemra e saj rreh ketu ne zemren time, se kjo imja ka pushuar qe diten qe lexoi fjalet e saj.
Mos je gje djali peshkut ti?
@Nikoleta na mbushe forumin me peshq 😂
 

H2SO4

punoj ne heshtje
Anëtar
Dec 28, 2014
Postime
862
Pikët
43
E ke gjet vallaj, ja kshu boj shpesh, sidomos per deshirat epshore 🤭😂-qesh- , ene k'tu m'forumt i kam lene ti shpalos 😁
E kuptova, qe kur te lexova.
Nese ai djale eshte dashnori zemres suaj, atehere nuk ju meriton. Ne zemren tuaj djeg nje zjarr i nxehte qe qe melcia e tij nuk e duron.
 

H2SO4

punoj ne heshtje
Anëtar
Dec 28, 2014
Postime
862
Pikët
43
Po Zoteri, nuk e kam kulturen e brekeve te mendafshta te cilen me kaq devotshmeri e reflektoni ketu, ju.
Maje vedin more Zoterri.
Si sju vjen rende, nje djalosh i bagazhit tend
dashurin e nje zonjushe keshtu te shperdoroj...
Ju nuk e meritoni djalogun tim zoteri...
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
16,445
Pikët
113
-qesh- -qesh- 😂 o me lot pz hahahaaaaa , edhe bravo te qofte si e kape ne ajer 😜 🤭 , fenomen qeke 😅😛 shaje icik tashi per mbyllje 😁
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
49,235
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Si sju vjen rende, nje djalosh i bagazhit tend
dashurin e nje zonjushe keshtu te shperdoroj...
Ju nuk e meritoni djalogun tim zoteri...
Po un nuk jam thithtar i bagazheve me te cilat buzet e mendimit tend ngjyen e gjeten tek thithkat e ndergjegjies, likuidin e premtuar te zbavitjes kimike.......dialogu juaj ka thellesi por jo kualitet, ka maturi por jo respekt, ka larmi ngjyrash shprehimore por calon nga ana zanoret kendore .......

Un meritoj te dialogoj vetem me Peshkaqenin, ai eshte dhe mbetet i vetmi djale qe ja vlen te nderrosh dy para mend dhe perseri te mbetesh i kenaqur qe i humbe edhe ato dy para, sepse me ne fund beson se paraja eshte definitivisht, prapanica e djallit por qe perseri e ka nje vlere.
Ti e meriton te druhesh.
 
Last edited:

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,503
Pikët
113
Une di vetem nje gje qe e kam mesuar nga jeta 😁 te duash eshte pune muti sepse objektivisht mund te gabosh dhe te krijosh iluzion per x personne qe i bie ja fut kot 🤣 kurse te te duan thua ia vlen tme doje sepse jam vertete e mire dhe e meritoj dashurine e ketij kodoshi. 🤩
 

O2

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,090
Pikët
113
Me vjen keq zonjush, qe mundoheni te me perdorni si nje vegel, per te pernbushur deshirat tuaja epshore.
Zemra ime i perket Nikoletes. Per ate jam gati te beje gjitheshka. Te shkel edhe mbi nderin tim po qe nevoja.
Zemra e saj rreh ketu ne zemren time, se kjo imja ka pushuar qe diten qe lexoi fjalet e saj.
@peshkaqeni33 😱😱😱

Me sa emra hyn?
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
13,774
Pikët
113
Ej .... bëni kujdes me këto dilemat... se mo na vrisni veten nga dashuria
 
Top