• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te duash apo te duhesh?

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
48,323
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Sigurisht qe te duash … I believe this is a good gift .🙂
 

Llaqi

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
4,715
Pikët
113
dashuroniii njerezzz.... do perfundoni te vetem , do ju haje vetmia ...:p
 

Vodafone

Power to you. 🙂
Anëtar
May 19, 2021
Postime
2,841
Pikët
113
Vendndodhja
Belfast,Northern Ireland .
Te dua :)

———————————

Per ata/o qe me duan dhe s‘kam interes.

Thjesht u them - kam dikë per ti larguar.
Ajo qe me pelqen te shoh eshte - si reagojn kur u them - Kam dike 😊

Si sillen me tej ?

shyqyr qe vertete po gjej derman nga kjo genjeshter 🙏🏼

Kam genjyer 3 ✨✨✨
He se martohesh mbi 40 dhe ti . 🤪
 
Top