• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Te duash apo te duhesh?

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Sigurisht qe te duash … I believe this is a good gift .🙂
 

Jack

Welcome autumn ...
Banned
Anëtar
Sep 2, 2013
Postime
5,705
Pikët
113
Vendndodhja
Bayswater, London
Te dua :)

———————————

Per ata/o qe me duan dhe s‘kam interes.

Thjesht u them - kam dikë per ti larguar.
Ajo qe me pelqen te shoh eshte - si reagojn kur u them - Kam dike 😊

Si sillen me tej ?

shyqyr qe vertete po gjej derman nga kjo genjeshter 🙏🏼

Kam genjyer 3 ✨✨✨
He se martohesh mbi 40 dhe ti . 🤪
 
Top