• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Teme e levizur.

Status
Temë e mbyllur.

Tiku

YshForti….
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
3,383
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
Nuk e di kush e ka kaluar temen qe hapa une tek nenforumi i studenteve.

Pike se pari kjo teme qe hapa eshte teme per diskutim dhe prandaj ishte vendosur aty, levizja e saj tek nenforumi studentet ska kuptim.

E dyta , nuk duhet te njoftohemi paraprakisht ne hapesit e temes per kete ndryshim?
E ritheksoj qe heqja e temes nga forumi diskutime shoqerore eshte e pavend.
Faleminderit
 
Last edited:

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,997
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Tema u zhvendos nga une :)

Po diskutohet per studentet dhe arsimin.
Ne kemi nje nenforum te perkushtuar enkas per te tille tematik.

Levizjet teknike nuk jane te nevojshme ti merrni personale :).
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,997
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Sistemi i arsimit qe perfshin studentet.

Perderisa e ben kaq te madhe dhe kerkon medoemos kush e pse - e gjej me vend te te sqaroj - pa qene e nevojshme qe nje zhvendosje tematike te behet legjend e te vini ne pikepyetje nje perkushtim vullnetar.

Thjesht gjithe kete e gjej mjaft egoiste dhe kerkese vemendjeje.

Pershtypja ime - duke paragjykuar - ndoshta ti je dhe i vjeter me nick te ri.

Megjithate ne te vjeterit kemi 1 fytyre.


Nuk e kam marre aspak personale @iDeA por nuk eshte teme per ne kete nen-forum. Ska lidhje me studentet por me sistemin.
Mgjth beni sic keni bere.;)
 

Tiku

YshForti….
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
3,383
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
Sistemi i arsimit qe perfshin studentet.

Perderisa e ben kaq te madhe dhe kerkon medoemos kush e pse - e gjej me vend te te sqaroj - pa qene e nevojshme qe nje zhvendosje tematike te behet legjend e te vini ne pikepyetje nje perkushtim vullnetar.

Thjesht gjithe kete e gjej mjaft egoiste dhe kerkese vemendjeje.

Pershtypja ime - duke paragjykuar - ndoshta ti je dhe i vjeter me nick te ri.

Megjithate ne te vjeterit kemi 1 fytyre.
Hahahahh degjo lere me kaq sepse nuk Ja vleka te vazhdojme me kete bisede. Sidomos kur permend ate fjalen “vemendje”… ma lodh inteligjencen.
Une vij postoj per qejf dhe pa kerkuar aspak vemendje apo te jap vemendje. Kerkova nje sqarim qe shume mire mund ta kishe bere me nje mesazh te thjeshte qe e levize dhe kaq. Kur hyn në personalizma ketu gabon se nuk nuk kam me asnje ketu gje personale ne rradhe te pare dhe e dyta po kerkon ti vemendje me duket.

Duke qene qe tema e arriti qellimin dhe une mora “vemendjen” qe me kishte munguar, do ju lutesha stafit Ta mbylle kete teme.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,268
Pikët
113
Vendndodhja
Nuk kemi pse te zgjatemi dhe ta kthejm kete teme hidhe e prit.

@Tiku te kerkoj ndjese qe nuk te ka ardhur njoftimi qe tema eshte levizur. Siduket keti versioni i ka ardhur koha per nje update.

Kalofshi mire 😊
 
Status
Temë e mbyllur.
Top