• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thonë se.....

Lois

Never expose your next step,just step.✌
Anëtar
Jun 27, 2021
Postime
3,219
Pikët
113
Nje dashuri e vertete ka nje fund te lumtur..JO!
Nje dashuri e vertete nuk ka nje fund......
 

Cold_Girl

02/08/2021🤍
Anëtar
Jun 18, 2020
Postime
5,420
Pikët
113
Vendndodhja
S'TE INTERESO
Thone se nese dashuria eshte e vertete por e pamundur per te qene bashke atehere:
Te dy personat vuajne.
Nese vetem njeri prej tyre vuan atehere eshte vetem e njeanshme,
Nese svuan asnjeri ska qene DASHURI.
 

Lois

Never expose your next step,just step.✌
Anëtar
Jun 27, 2021
Postime
3,219
Pikët
113
Çdo femër është e paaftë derisa t’i thahet llaku në thonj.😝😝😝
 

Lois

Never expose your next step,just step.✌
Anëtar
Jun 27, 2021
Postime
3,219
Pikët
113
Femrat e bukura janë krijuar për meshkujt që nuk kanë imagjinatë, ndërsa femrat e mençura për meshkujt e pafat.✌
 
Top