• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 75

  ymer prizreni

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,873
  • Rezultati i reagimit
   21
  • Pikët
   0
 • 4

  Brari

  Super Anëtar
  • Postime
   3,556
  • Rezultati i reagimit
   30
  • Pikët
   38
 • 1

  USA NR1

  Anëtar i ri From uhu sa larg
  • Postime
   1,871
  • Rezultati i reagimit
   17
  • Pikët
   0
 • 1

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   15,112
  • Rezultati i reagimit
   7,506
  • Pikët
   113
 • 1

  Mano

  V.I.P
  • Postime
   13,931
  • Rezultati i reagimit
   5,426
  • Pikët
   113
 • 1

  radi

  Anëtar i ri
  • Postime
   1
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • Top