• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

U gjind Michael Jacksoni

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,907
Pikët
113
Ndegjo,
une nji kohe kam qene simpatizant i tij, se ka pase kange shum te mira dhe ka qene interprtues fenomenal.
Ama te jesh i sigurte qe ai ka qene pedofil.
E cka me thene qe ka dal i pafajshem ne at akuze!!!
 

Prishtinasi

V.I.P
Anëtar
Feb 14, 2013
Postime
1,593
Pikët
63
E kam pa e ndegjue me vemendje intervisten e tij dhe kam lexue ne detaje (ne reviste qe ka emen ne Europe) deshmite e atyne qe jane "preke" nga pedofilia e tij.Ky ka fjete me femije te huej...s`ka cka zgjatet ma tutje.
 
Top