• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

UFC: McGregor-Nurmagomedov

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Le krejt shoku se po e shoh se e kam veshtire me qendru pa gjum edhe kater minuta e lere kater ore.

Thanks anyway.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
Shume fitore me merit e rrafi ne cdo aspekt nje prej kundershtareve me te papershtatshem, ne fund pas fitores qajti me lot,shum prekes.
Te lumt Khabib, krenar duhet te jet vendi per ty dhe gjithe fansat e tu.
29 ndeshje, 29 fitore, me i miri i gjitha koherave ja tha edhe ai qe e murr ne pytje pas perfundimit te ndeshjes, edhe kundershtari qe humbi i tha ti je nje monster ne ket sport.
 
Last edited:

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Fitore e lehte e Khabib. Keq qe u pensionua kaq heret. Do te mbetet ne histori si me i miri i te gjitha koherave ne kategorine e tij me 29 fitore e 0 humbje.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,993
Pikët
113
Fitore e lehte e Khabib. Keq qe u pensionua kaq heret. Do te mbetet ne histori si me i miri i te gjitha koherave ne kategorine e tij me 29 fitore e 0 humbje.
Kampion ....ABSOLUT.
Si ju pergjigj atij PUTANES se fransuave.
RESPECT.
 
Top