• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ushtrime te thjeshta qe mundeni ti praktikoni ne kushte shtepie.

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,250
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Nje nga sportet e mia te preferuara qe mundet ta praktikoni edhe ne shtepi......sport fantastik dhe mjaft i bukur.

 
Top