• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ushtrime te thjeshta qe mundeni ti praktikoni ne kushte shtepie.

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
8,578
Pikët
113
Une beje ushtrime 12 ore me vajzat pa u ule, sepse jan shume capkene.
Demode, nuk shkoj as ne palester ?
Se tash kjo qe skam shkuar ne palester asnjher do me del mentalitet e kultur ?

Pa shaka.. Ushtrimet qe beni ju, por ka edhe nga ne disa, p. Sh une kam nje nusen e djalit xhaxhit shkon ne palester.
Nuk e kuptoj, e dobet eshte dhe ka trup te mirre, krejt cka dua te di, per cka tjeter sherbejn ushtrimet.
Tek femrat, se per meshkujt e di duan te bejn muskuj, por femrave cka u duhen muskujt se ?
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,252
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Une beje ushtrime 12 ore me vajzat pa u ule, sepse jan shume capkene.
Demode, nuk shkoj as ne palester ?
Se tash kjo qe skam shkuar ne palester asnjher do me del mentalitet e kultur ?

Pa shaka.. Ushtrimet qe beni ju, por ka edhe nga ne disa, p. Sh une kam nje nusen e djalit xhaxhit shkon ne palester.
Nuk e kuptoj, e dobet eshte dhe ka trup te mirre, krejt cka dua te di, per cka tjeter sherbejn ushtrimet.
Tek femrat, se per meshkujt e di duan te bejn muskuj, por femrave cka u duhen muskujt se ?

Ju skeni nevoje per palester bile shumica e atyre qe shkojne atje nuk kane nevoje pasi te tgjitha levzjet qe beni per te mirmbajtur shtepine jane praktike dhe jo te nje niveli me te avancuar ose profesional....

punet e shtepise jane palester me vehte....por shumica e njerzve shkojne atje per te shitur tongerllik ose per njohje :) dhe shtepite e tyre jane per ibret...pak shume pak inddivide te nje pergatitje ose te nje kerkese me te larte ne kultivimin e muskujve ose per disiplina te caktuar te sporteve, kane venoje per palester dhe vegla te caktuara.

Sikur te mblidhej gjithe ajo energji qe shumica e njerezve shpenzojne neper paletra do te mbahej me elekticitet nje qytet i gjithi.....
 
Last edited:

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,309
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Ju skeni nevoje per palester bile shumica e atyre qe shkojne atje nuk kane nevoje....punet e shtepise jane palester me vehte....por shumica e njerzve shkojne atje per te shitur tongerllik ose per njohje :) dhe shtepite e tyre jane per ibret...pak shume pak kane venoje per palester dhe vegla te caktuara.

Sikur te mblidhej gjithe ajo energji qe shumica e njerezve shpenzojne neper paletra do te mbahej me elekticitet nje qytet i gjithi.....
huh ... what the hell u talking about ???
 
Top