• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 5

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,023
  • Rezultati i reagimit
   11,639
  • Pikët
   113
 • 4

  TerraN

  incognito From ANTAHKARANA
  • Postime
   2,129
  • Rezultati i reagimit
   347
  • Pikët
   83
 • 3

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,297
  • Rezultati i reagimit
   12,412
  • Pikët
   113
 • 3

  Pirati

  makeyourday and myday holiday !
  • Postime
   14,791
  • Rezultati i reagimit
   6,527
  • Pikët
   113
 • 3

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   14,212
  • Rezultati i reagimit
   7,972
  • Pikët
   113
 • 3

  E**A**

  V.I.P From Tiranë
  • Postime
   7,212
  • Rezultati i reagimit
   5,959
  • Pikët
   113
 • 3

  par

  • Postime
   9,525
  • Rezultati i reagimit
   6,413
  • Pikët
   113
 • 3

  Onyx

  Unpredictable
  • Postime
   6,076
  • Rezultati i reagimit
   933
  • Pikët
   113
 • 2

  drague

  V.I.P
  • Postime
   32,048
  • Rezultati i reagimit
   9,566
  • Pikët
   113
 • 2

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,210
  • Rezultati i reagimit
   458
  • Pikët
   83
 • 2

  Bad_Teacher

  V.I.P
  • Postime
   25,363
  • Rezultati i reagimit
   12,051
  • Pikët
   113
 • 2

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,987
  • Rezultati i reagimit
   27,345
  • Pikët
   113
 • 2

  Marla

  .
  • Postime
   5,511
  • Rezultati i reagimit
   6,847
  • Pikët
   113
 • 2

  Passion

  V.I.P
  • Postime
   16,532
  • Rezultati i reagimit
   8,512
  • Pikët
   113
 • 1

  Rex

  ne fronin tim
  • Postime
   16,246
  • Rezultati i reagimit
   5,484
  • Pikët
   113
 • Top