• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Video te krijuara nga ju.

Jeti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 9, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
rome.itali
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=-uu0lZs3ZzQ"]YouTube - forum-AL
Ne radhe te pare ju pershendes te gjithve, e dyta dua qe te gjith nga ju te beni nje koment te kjo video, e treta deshiro qe ta shperndani te gjithe ju ne fb,msn e te gjitha adresat e juaja,e katerta du qe n'donjeri nga ju te beni nje video te tille dhe kerkoi nga stafi qe te beim edhe nje konkurs se kush do beje videon me te bukur, ju mirepres te gjithve, faleminderit :)
 

Jeti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 9, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
rome.itali
Video montim

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=1tRA3zWvjxE&feature=player_embedded"]YouTube - urime nga jeti_it
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
284
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Mund te hidhni video te krijuara nga ju, tematika mund te jete e ndryshme, po filloj une e para, me nje video qe e ka krijuar une

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=4UYjmqXNB_w"]YouTube - Trendafili i bardhe mbi varrin e nje dashurie, versioni origjinal
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,680
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Video te krijuara nga ju.

Faleminderit E PAKAPSHME do te perpiqem edhe une ta sjell nje.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,739
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,226
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Video te krijuara nga ju.

Kërkoje me këtë titull në youtube busavata "Trendafili i bardhe mbi varrin e nje dashurie,"

E_PAKAPSHME shumë e bukur video më pelqeu, gjithashtu dhe video e Jeti të cilën e ka bërë për forumin tonë :)
 
Top