• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vjedhje e fitores se Florian Markut nga britaniket turp turp

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,911
Pikët
113
Ketij i lumt se eshte trim dhe nuk i rruhet per asgje e thot fjalen para kamerave dhe nuk behet sikur do kurva mashkuj qe para kameres behen kishe jane te drejt e pas kamerave qajn si kurva.
Florian je krenaria e jone vlla.
 

Warrior

Super Anëtar
Anëtar
Dec 7, 2020
Postime
180
Pikët
28
Shqiptarja per me pas nje kampion ne nivelin me te nalt boterore i vyn dikush sikur une.
 
Top