• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zgjedhjet parlamentare në Shqipëri,25 prill 2021. Në pritje të rezultatit

Kur do të dalë rezultati i zgjedhjeve?


  • Numri i votuesve
    21
  • Poll closed .
Status
Temë e mbyllur.

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,795
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
ELBASANI
PS 43-47%
PD 43-47%
LSI 4-6%
PSD 0-2%
Nisma 0-2%
Të tjerë 2-4%

DURRESI
PS 40-44%
PD 43-47%
LSI 4-6%
PSD 0-2%
Nisma 0-2%
Të tjerë 2-4%

TIRANA
PS: 41-45%
PD: 44-48%
LSI: 4-8%
PSD: 1.5-3.5%
NISMA: 0.5-2.5%
 

Smokkie

V.I.P
Anëtar
Oct 6, 2015
Postime
2,128
Pikët
113
Ca ti besh ketij populli...popull idjot, pa kulture, pa te kaluar, pa te ardhme.
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
8,241
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Aspekti politikë e ideologjikë zgjedhor mbarroi... tash do hy në garë marifeti i matematikës shqipëtare
Më kujtove një shok klase të 8 vjeçares, ndërsa unë isha në emigrim ai merrej me sportin e votave.
Më 2001 ishte komisioner i Pd në një zonë ku votohej me shumicë për këtë të fundit.
Mbaruan votimet dhe bashkë me komisionerët e tjerë i ndërruan kutitë në këmbim të një pagese të majme.
I doli më mirë atij me votat shqiptare se mua me vite të tëra në emigrim.
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
11,467
Pikët
113
Më kujtove një shok klase të 8 vjeçares, ndërsa unë isha në emigrim ai merrej me sportin votave.
Më 2001 ishte komisioner i Pd në një zonë ku votohej me shumicë.
Mbaruan votimet dhe me komisionerët e tjerë i ndërruan kutitë në këmbim të një pagese të majme.
I doli më mirë atij me votat shqiptare se mua me vite të tëra në emigrim.
Mo mir t’kishte dal me i kurs 6-mujor ke plepat. S’maronin kutit e votimit noiher. :D
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
8,241
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Mo mir t’kishte dal me i kurs 6-mujor ke plepat. S’maronin kutit e votimit noiher. :D
Po dhe ajo nuk do ishte keq.
Se gjykoje zhdrejtësisht për vite të tëra.
Por edhe ajo jo keq, se dhe me pak kredi ndërtoj një biznes që më vonë e ka shitur për 120000 €
Kështu funksionojnë hapësirat demokratike këtu.
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
23,326
Pikët
113
Ca o Ky sondazh neser apo pas nje muaji?? 🤨 neser ose deri te marten duhet te dalin resultatett.
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
11,467
Pikët
113
Po dhe ajo nuk do ishte keq.
Se gjykoje zhdrejtësisht për vite të tëra.
Por edhe ajo jo keq, se dhe me pak kredi ndërtoj një biznes që më vonë e ka shitur për 120000 €
Kështu funksionojnë hapësirat demokratike këtu.
Ore drejtesisht e sipas ligjit. Fituesi do te vinte pas vendimit te te jepte kafen se e kishe hallall. :D
 
Status
Temë e mbyllur.
Top