• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi.25 prill 2021.

Status
Temë e mbyllur.

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,401
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,401
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
I bie qe te votoje dy here ai me dy mbiemra.

Grida eshte vajze e forte,nuk intimidohet nga keta kriminele ordinere.
Ehhhhhhh, ashpër e shoh rrjedhimin e ngjarjeve.
Janë të njëjtët kriminel që konkurojnë mbas kuintave, kanë futur në listat e kandidatëve familjarë, të afërm e krushq për të mos i kapur ligji i dekriminalizimit.
Janë Frrokët e kripur në vrasje e trafiqe.
 

shoku_tanku

nje pyke midis jush,cun per s'prapi
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
35,021
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Ehhhhhhh, ashpër e shoh rrjedhimin e ngjarjeve.
Janë të njëjtët kriminel që konkurojnë mbas kuintave, kanë futur në listat e kandidatëve familjarë, të afërm e krushq për të mos i kapur ligji i dekriminalizimit.
Janë Frrokët e kripur në vrasje e trafiqe.
Nese ka pjesmarrje masive NE votime rama bie.Nuk eshte i gjithe populli i kriminalizuar,ata jane pakice.
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,478
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Nuk ben sens kjo,sondazhet e nxjerin fitues!
Te gjitha bejne sens ....meso te lexosh sondazhet:p
Neser ke nje tjeter sondazh te Ora News....ketij i besoj me shume nga te gjithe se ne dy fushatat e fundit zgjedhore ka qene shume afer rezultatit te zgjedhjeve.
 

Kontinenti

V.I.P
Anëtar
Oct 14, 2012
Postime
2,912
Pikët
113
Kandidati i PS-së në Qarkun e Beratit u kërkoi mbështetje për mandatin e tretë, teksa një qytetar i tha se qeverisja socialiste nuk ka bërë asgjë dhe duhet të hapë krahun.

E pashe videon.
Po ta shikosh qe nga fytyrat e atyre njerzve qe jane aty...fytyra te lodhura, nje popull i vuajtur, dukej si nje popull i marre fund, ne jeten tone te lumtur ne Atdheun tone te bukur.
Jepja..jepja mikrofonin qytetarit, i cili foli me shpirt, per vuajtjen e tij.
Ky eshte populli i vertete.
Ajo goca foli per fitorje te reja, per fitoret e arritura nen kujdesin e partise sone te lavdishme, Partia Socialiste.
Atij Klosit nuk i vinte mire qe filmonin...nuk donte qe e verteta te dilte neper youtube.
Partia jone ka ngrejt ujin per termo tek sheshi, prandaj nuk jan permbyt kanalet vaditese.
Te rroje Partia !
 
Status
Temë e mbyllur.
Top