• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi.25 prill 2021.

Status
Temë e mbyllur.

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
13,221
Pikët
113
Unë më mirë ja jap votën Akrepit sesa Ramës, më mirë Par sesa Lulit, mër mirë Metës sesa Monës..

Qafsha për zotin jam i bindur se ju jeni më mirë
 

ilia spiro

V.I.P
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
1,218
Pikët
63
S`gjendet do me i mire se ky qe kemi Kryeminister, por edhe partia qe eshte sot ne qeveri, prandaj sa do te kritikohet, ja vlen te votohet...
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
13,221
Pikët
113

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,688
Pikët
113
Vendndodhja
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
5,352
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
S`gjendet do me i mire se ky qe kemi Kryeminister, por edhe partia qe eshte sot ne qeveri, prandaj sa do te kritikohet, ja vlen te votohet...
Keta jane ana tjeter e se njejtes medalje. Shqiptaret do vazhdojne te vuajne sepse nuk kerkojne te miren,por pranojne "te keqen me te vogel". E keqja mbetet e keqe. Ne nje vend normal Rama me gjithe sherbetoret e tije do ishin prapa hekurave.Mirepo jemi ne Shqiperi,keshtu qe kriminelet e psikopatet kane dite te bardha perpara. Se i mbron populli,i mbron ti,i jepni edhe nga ditet tuaja.
 

Tiku

YshForti….
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
4,069
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
Mesa Po lexoj ne media “te pavarura” se nuk e dime , jane hedhur në sulm rilindasit per blerje votash duke u ofruar pagesa Te faturave Te ujit dhe energjise hallexhinjve...
Ec Ramazon merre edhe keto 4 vjet e fundite fare ate vend se në grope e ke futur.
 

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
6,558
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
Keta jane ana tjeter e se njejtes medalje. Shqiptaret do vazhdojne te vuajne sepse nuk kerkojne te miren,por pranojne "te keqen me te vogel". E keqja mbetet e keqe. Ne nje vend normal Rama me gjithe sherbetoret e tije do ishin prapa hekurave.Mirepo jemi ne Shqiperi,keshtu qe kriminelet e psikopatet kane dite te bardha perpara. Se i mbron populli,i mbron ti,i jepni edhe nga ditet tuaja.
Po ti bjeri shkurt. Cila është e keqja më e vogël se Rama ?
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,108
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Problemi ne Shqiperi nuk eshte Rama ....eshte opozita. Opozita aktuale eshte opozita me e dobet qe ka patur ndonjehere Shqiperia.
Duke hequr menjane militantet ,pjesa tjeter e popullsise, eshte ne medyshje.Eshte ne medyshje sepse ne te vertete duhet rotacion por jo riciklim.
Po ti bjeri shkurt. Cila është e keqja më e vogël se Rama ?
pikerisht kjo eshte dilema.....corba qe ofrohet ka tre perberes Sali,Ilir Edi. Une nuk zgjedh dot asnje nga te tre si te keqen me te vogel,pra ose nuk do votoj ose do shkoj dhe do e zhgarravis fleten.
 

Tiku

YshForti….
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
4,069
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
Problemi ne Shqiperi nuk eshte Rama ....eshte opozita. Opozita aktuale eshte opozita me e dobet qe ka patur ndonjehere Shqiperia.
Duke hequr menjane militantet ,pjesa tjeter e popullsise, eshte ne medyshje.Eshte ne medyshje sepse ne te vertete duhet rotacion por jo riciklim.

pikerisht kjo eshte dilema.....corba qe ofrohet ka tre perberes Sali,Ilir Edi. Une nuk zgjedh dot asnje nga te tre si te keqen me te vogel,pra ose nuk do votoj ose do shkoj dhe do e zhgarravis fleten.
Ore cfare problemi eshte opozita kur Rama po ja leron deri në place popullit dhe opozites.
bishtin Ja kreh Amb Ameriqane dhe Europa. Ca te beje opozita?
problem eshte masa qe ka ul kurrizin dhe duron.
 

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
6,558
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
Ore cfare problemi eshte opozita kur Rama po ja leron deri në place popullit dhe opozites.
bishtin Ja kreh Amb Ameriqane dhe Europa. Ca te beje opozita?
problem eshte masa qe ka ul kurrizin dhe duron.
Ky është një këndështrim, ka plot të tjerë që e mendojnë ndryshe nga ju.

Ajo që nuk kuptoj është pse duhet ti bëni të gjithë ata që mendojnë ndryshe nga ju armiq ose budallenj ( përfshirë SHBA che BE ) ?!
 

Tiku

YshForti….
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
4,069
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
Ky është një këndështrim, ka plot të tjerë që e mendojnë ndryshe nga ju.

Ajo që nuk kuptoj është pse duhet ti bëni të gjithë ata që mendojnë ndryshe nga ju armiq ose budallenj ( përfshirë SHBA che BE ) ?!
Ku e pe kete pikpamje ti?
Kendveshtrimi I’m eshte real, nqs e do me ngjyra kalo tek ata plot te tjeret.;)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top