• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zonja e VJETER

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Amon me amon -lutem-
Ca tju vresh ktyne.
Gjuajtjen e pare na e...RRASIN mrena.
Minuta 27-te...me veshtiresi u krijua rasti i pare,dhe megjithate topi perfundoi jashte...tha spanjolli.
Dhe vet ...NUK e zgjas.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,661
Pikët
113
Ekip me te paorganizuar dhe te perqendruar ska ne bote,..

Duket sikur dy vete sjane te lidhur ne ket ekip,....

Qt,..

Me mire tja japin Bufoni ekipin...
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,661
Pikët
113
Me trajner ..., se bo nona,...

Ndeshjen e pare e fitoj prej Kiezes ne krah te djathte.

Sot e bo hernanez krahin e tij sikur me qene kafu, kurse ne krahun e majte, cope cope,..

Morata me Ronaldon nuk shihen me sy, vetem pasa gabim japin,..

Qezni, portier ... ...
 
Last edited by a moderator:

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Me trajner bOle, se bo nona,...

Ndeshjen e pare e fitoj prej Kiezes ne krah te djathte.

Sot e bo hernanez krahin e tij sikur me qene kafu, kurse ne krahun e majte, cope cope,..

Morata me Ronaldon nuk shihen me sy, vetem pasa gabim japin,..

Qezni, portier kOqe, ...
Lene mo...se NUK kam nerva,biles i paskam te FORTA(nuk e disha).
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Po ka bythe, Pirla, duhet te jape doreheqjen sot,..
Na kan....DEGJENERU.
Hum penalltine Milani,
demtohet Ibra,
del Brahimi...
3 FAKTORE = PSIKOLOGJI-k ne 5 minuta.
Me trainier KUFOME...NUK gjen.
Dhe.... ekip me MISERABEL apo Juvja me e...QELBET ne HISTORI.
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,401
Pikët
113
Nuk e kuptoj pse e larguan Miralem Pjanic. Ishte truri i Juves.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113

Ne vocabolario ka nje fjale,sipas KTIJ....DINJITET.
(Pasiqe...ka te TJERE qe e humbasin duke..vjedhur,vrare,e te tjera +tu bo sex).
Dhe....varet se si e ...HUMBET.
DREJTE.
 
Top