• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zonja e VJETER

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,663
Pikët
113
@shoku_tanku ,

Akoma se kan morr vesht kta Toçat e Xhuves, qe Ramazzoti e ka tersin ne thyb?

Mire qe si dhane noj fanele te Ronaldos, se do i kishte fut 7 Millani,..:D

Fitoi mandatin e tretë, Rama tregon dhuratën e veçantë që mori nga skuadra e zemrës. Këshilla për Interin: Merrni shembull nga unë, respekt për të mundurit
09 Maj, 2021 11:27


Madhësia e tekstit:


Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në ‘Facebook’ një dhuratë që ka marrë nga skuadra e tij e zemrës, Juventus, me rastin e fitores së mandatit të tretë.

Bëhet fjalë për një fanelë me emrin e tij që mban numrin 3 (3 mandatet e PS).
Përmes një postimi, kreu i qeverisë iu ka dhënë një këshillë edhe tifozëve të Interit, që këta të fundit të sillen mirë si kampionë, ndërsa nuk e kursen as humorin, duke e lidhur këtë edhe me politikën.
Rama thekson se Interi duhet të marrë shembullin e tij, që të ketë respekt për të mundurit.

“Ja edhe urimi nga Juvja për Mandatin e Tretë😍
#GrazieJuve⚪⚫
*ju interistat silluni mirë se jeni kampionë tani, merrni shembull nga unë, kini respekt për të mundurit😊”, shkruan Rama.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,663
Pikët
113
Plas te Juventus, Paratici-Nedved sherr në parking pas ndeshjes me Milanin, ja çfarë u disktua

Paratici kishte kërkuar shkarkimin e Andrea Pirlos dhe propozoi që zëvendësuesi i tij të ishte Igor Tudor.Por Nedved së bashku me presidentin Andrea Agnelli vendosën që Pirlo mos shkarkohet të paktën deri në fund të sezonit.
Featured image of article: Plas te Juventus, Paratici-Nedved sherr në parking pas ndeshjes me Milanin, ja çfarë u disktua
Paratici-Nedved
11 Maj, 2021 13:55
ITALI-Juventus nuk po kalon një moment të mirë në fushën e lojës dhe kjo gjithashtu është reflektuar edhe në rezutlate. Kur kanë mbetur edhe tre ndeshje nga përfundimi i sezonit, bardhezinjtë mund ta shohin veten jashtë Ligës së Kampionëve.Në të njëjtën kohë edhe situata ekonomike në klub nuk është aspak e mirë, pasi shpenzimet për pagat janë rritur ndjeshëm nga viti në vit, por edhe mungesa e suksesit në Ligën e Kampionëve apo kampionat, pritet të ulin ndjeshëm të ardhurat edhe këtë sezon.
Sipas Gazzetta dello Sport, Paratici dhe Nedved ishin protagonist në një diskutim të zhurmshëm që ndodhi te skuadra italiane pas humbjes turpëruese 3-0 ndaj Milanit. Paratici kishte kërkuar shkarkimin e Andrea Pirlos dhe propozoi që zëvendësuesi i tij të ishte Igor Tudor.Por Nedved së bashku me presidentin Andrea Agnelli vendosën që Pirlo mos shkarkohet të paktën deri në fund të sezonit.
Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Në gjithë këtë amulli, presidenca po mendon fillimisht të ndryshojë strukturën menaxheriale dhe i pari në listë është drejtori sportiv Fabio Paratici. Ky i fundit po paguan faturën e një viti katastrofik, duke kujtuar rastin Suarez, por edhe lojtarët që ka sjellur nuk e kanë përligjur investimin e bërë.
E.Ç (Dosja.al)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Rabiot i THUHET...ke
2..mundesi.
1-ec perpara.
2-godit PORTEN.
dhe...
MOS u kthe pas = TRESHI.
Kujt tja mushesh menjen???
kuqalasheve!!!!!
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,663
Pikët
113
Mga 6 te parat eshte me dobet fizikisht, dhe sh e brishte,..
 
Last edited:

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Sa do te mundohem qe MOS te prish nervat...
Kulusevski...i VETMI...NORDHALAQ qe te = GJITHA topat i NEP = GABIM.
NUK kom vrejt deri me TANI mo = KALBSINE si igrac.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Cuadrado i vetmi lojtarë që meriton fanellën e Juventusit.
Të tjerët lënë shumë për të dëshiruar, që nga portieri e deri tek Morata që nuk justifikon asgjë me Juven
Rabiot eshte LOJTAR qe KA...HAP dhe FRYME.
Po pirlo eshte...IDIOT.
 
  • Like
Reactions: par

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
@doganieri

Sllushohe PYETJEN e Gjonit...2.00 sek per Fasulen.
E degjove cfare...ACARUESE rispondere NEP ky NORDHSI.
PS...e lexove formacionin e Gjermanise per evenimentin qeter?
Deshi sdeshi bukuroshi i Yokos i mori...

Thomas Müller
Mats Hummels(ktij i ka...MERDHIF vremena-sipas meje).
dhe...
Jamal Musiala.

PS...ne e mora pushim danas.
hmmmmm....-mendon-
 
Top