• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zonja e VJETER

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
hmmmmmmmmm....
E le rusin te lire...na e SKUQ.
Apo asht ukrainas :p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Pse NUK kan lujne si 45 minutat e dyta??????
Boahhhhhhhh...kur Atalanten e...
ZOTERON fizikisht,
i bo PRESION ne kullen e SAJ,
NUK i le ASNJI shance?????????????????
Nuk mund ta kuptoj!!!!!!!
NEJSE....ALE e...FORZA JUVE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Danke...se jane ngazelluar tifozat qe eshte rikthyer = ALERGJIA.
Asnji TRAINER qe ka ardhur APET,nuk ka arritur me sukseset e meparshme.
Biles...AS = Jupp Heynckes,me duket Zidane e mbase te tjere.

FAZITI...mos u kthe mrapsht,oder.... zurück zu ihrem Ex-Arbeitgeber.
PSE?
Nuk jane me ...
kushtet,
lojtaret,
ambienti,
PLUS....laskuriqi ka nryshu SHUME gjona.

Po kujt tja thush?
DARAVE te Juves!!!!
Nejse....
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,991
Pikët
113
Klubi torinez dëshiron të lirohet prej portugezit.


Kur kqyr kta INJORANTET CIJELAC te danas jahr,qe ASNJI ....(PACAHVURE)shkrimi,NISTA ja napin.
ATEHERE...
Morem...Dushanin = BEHEMI..STARK ne sulm.
Morem edhe..igracin e Laqit....
SAVIC,bohemi TULLE.

ALE.
 
Top